سایت رسمی انجمن شیتوریو کاراته‌دو ایران   شیتوکای کاراته‌دو ایران  
عضو رسمی فدراسیون جهانی شیتوریو کاراته، فدراسیون شیتوکای ژاپن، فدراسیون شیتوریو آسیا و اقیانوسیه، فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران
انجمن شیتوریو کاراته‌دو ایران استاد مابونی بنیانگذار روش شیتوریو

        
 

کاراته هنر جوانمردان است

(استاد کنوا مابونی)

آرم انجمن شیتوریو شیتوکای ایران کاراته دو ایران آرم انجمن شیتوریو شیتوکای کاراته دو ایران، در تولید انبوه با کیفیت بسیار عالی آماده تحویل می باشد. متقاضیان محترم جهت خریداری آرم می توانند با روابط عمومی انجمن تماس حاصل نمایند.

افتخار عضويت ارگانهای ملی و بين‌الملی:
فدراسيون كاراته ايران
فدراسيون شيتوكای ژاپن
فدراسيون جهانی شيتوريو كاراته
فدراسيون شيتو‌ريو كاراته آسيا و اقيانوسيه

---------------

برای آشنایی بیشتر با استاد اکرامی اینجا را کلیک نماییدما را در تلگرام دنبال کنید
به نام خدا

استاد اکرامی به همراه سعید‌لو رییس سازمان تربیت‌بدنی در اردوی تیم ملی کاراته قبل از اعزام به مسابقات آسیایی هنگ‌کنگ 2010
استاد اکرامی به همراه سعید‌لو رییس سازمان تربیت‌بدنی در اردوی تیم ملی کاراته قبل از اعزام به مسابقات آسیایی 2010 هنگ‌کنگ
به وب‌سایت رسمی شيتوريو کاراته‌ ايران خوش آمديد، شما می‌‌‌‌توانيد از طريق اين وب‌سایت با انجمن و نهادهای آن، از جمله هیئت اجرایی، کمیته فنی، نمایندگان استانها، مربيان، داوران و قهرمانان ملی و بین‌المللی آن آشنا شويد.

همچنين اعضای محترم اين انجمن می‌توانند با آخرين استانداردهای فنی شيتوريو از قبيل کیهون‌ها، کاتاها، اصول و قواعد آنها و دهها مطلب آموزشی ديگر كه توسط متخصصین اين انجمن تهيه گرديده است آشنایی پيدا كرده و مورد استفاده قرار دهند.

در اینجا لازم می‌دانم درود بفرستم به اساتيد گرانقدری که زندگی خود را وقف بوجود آوردن اين هنر زيبا و انسان ساز داشته و همواره در بسط و گسترش آن کوشا بوده‌اند و متاسفانه امروز در ميان ما نيستند، بخصوص سن‌سی کنوا مابونی بنيانگذار شيتوريو و سن‌سی مانزو ايواتا رئيس اسبق فدراسيون جهانی شیتوریو کاراته.

و همچنين تشکر و قدردانی می‌کنم از سن‌سی کنی مابونی رياست عاليه و سن‌سی کن ساکيو رياست محترم فدراسيون جهانی شيتوريو و کليه اساتيد گرانقدر فدراسيون جهانی علی‌الخصوص سن‌سی ایمانیشی، سن‌سی موراتا و سن‌سی کنزو ايواتا که برای بنده و شيتوريو ايران زحمات زيادی را متقبل شده‌اند.

خوشبختانه با لطف خداوند و همکاری خوب کليه اعضای محترم، این انجمن توانسته يکی از سبک‌های موفق ايران در بین بقیه سبک‌های ديگر باشد به گونه‌ای که اکثر قهرمانان ملی،‌ عضویت این انجمن را داشته‌اند که توانسته‌اند مدال‌های رنگارنگی را از مسابقات جهانی، آسيايی و ديگر تورنمنت‌های مختلف برای ملت ايران به ارمغان آورده‌اند و در بُعد مربيگری نیز انجمن شیتوریو (شیتوکای) کاراته توانسته مربيان خوبی را به تيم ملی تحويل دهد.

یقیناً از طريق اين وب‌سايت دوستان بسيار خوبی را از سراسر جهان پيدا خواهيم کرد و نیز اميدوارم که با راهنمايی خوب دوستان قديم و جدیدمان در ارائه بهتر این وب‌سايت کوشا باشيم.

در پايان مايلم از برادران و خواهرانی كه ما را در تهيه اين وب‌سايت یاری دادند تشكر و قدردانی كنم بطور اخص از برادر و دوست عزيزم استاد احد تن‌زاده بخاطر کمک‌ها و حمايتهای بی‌دریعشان از انجمن شیتوکای كاراته ايران.

اکبر اکرامی
رئيس انجمن شیتوکای کاراته‌ ایران
فروردین‌ماه 1383- كلـيه حقوق اين سايت متعلق به انجمن شیتوکای ايران می‌باشد
فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی کاراته فدراسیون جهانی شیتوریو کاراته‌دو فدراسیون شیتوکای ژاپن فدراسیون شیتوریو کاراته‌دو آسیا و اقیانوسیه